getimage.ashx-3

Více než dodavatel

Víme jistě, že naše produkty jsou na světové úrovni. Ale jsme si také vědomi, že to samo o sobě je jen jeden z adekvátních základů k dlouhodobé obchodní spolupráci.

V případě pozdní dodávky administrace pokulhává nebo chybějící dokumentace se kvalitní výrobek rychle stává irelevantním faktorem. Proto považujeme za orientovaná řešení, 360 ° partnerství oproti tradičnímu dodavateli, a proto dbáme na to aby naše produkty obklopovali experti!

DOSTANETE ŘEŠENÍ PRO VAŠE POTŘEBY

Když obchodujete se společností Abena, vaše potřeby jsou vždy v centru pozornosti. Náš jedinečný přístup k problémům našich zákazníků znamená, že nebudeme jen dodávat produkty – nabízíme komplexní škálu řešení, která pokrývá veškerý sortiment.

Tento přístup charakterizuje celý náš dodavatelský řetězec od vývoje k výrobě, skladování, dopravu a použití, a to zahrnuje opatření, jako je kontrola dodavatele materiálu, optimalizace logistiky, dokumentace a partnerského poradenství.

Kromě toho, dbáme na vaše požadavky při aktualizaci nebo vývoji produktů a rozsahů a tím přizpůsobujeme výrobu, postupy tak, aby vyhovovali vašim potřebám a vy jste mohli dosáhnout lepších výsledků. Z tohoto důvodu se můžete vždy spolehnout na naše řešení vhodné pro vaše podnikání.

NEMUSÍTE ZNÁT VŠECHNY PODROBNOSTI DOKUMENTACE – MY JE ZNÁME!

Velká část hodnoty výrobku závisí na tom, jak se používá. To je důvod, proč předkládáme podrobnou dokumentaci každého produktu a proto také nabízíme kompetentní poradenství ve všech našich produktových oblastech.

Můžete si být jisti, že výrobky, které si koupíte od společnosti Abena splňují všechny legislativní požadavky. Naši zkušení produktoví specialisté jsou rádi, že vám pomohou zůstat na nejyšší úrovně vývoje v rámci jejich příslušných oblastí odbornosti. To Vám umožňuje soustředit se plně na své podnikání a zbavuje Vás starostí o certifikaci, dopad na životní prostředí, bezpečnostní standardy atd.

PEČUJEME O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ VAŠIM JMÉNEM

Veškeré obchodní aktivity mají určitý stupeň vlivu na životní prostředí. Kvůli této skutečnosti zkoumáme každý aspekt našeho podnikání s cílem učinit nezbytná opatření ke snížení tohoto vlivu co nejvíce.

Bere vážně vliv na klimat. Tuto starost o životní prostředí tak zjednodušujeme i našim zákazníkům a díky našim ekologicky šetrných produktů. Aby bylo zajištěno, že dodržujeme ekologické postupy, oba naše výrobní závody a všechny naše dodavatele podrobujeme pečlivým kontrolám na vnitřních i vnějších stranách, abychom zaručili že dodržují stanovéne standardy.

Abena je certifikována v rámci environmentálního managementu normy ISO 14001 a systému řízení jakosti ISO 9001, jsme partnery v rámci této iniciativy s OSN Global Compact, a spolupracujeme s dlouhým seznamem organizací za zdraví a životní prostředí jako je Noridc Eco-label, EU-flower, FSC, Blue Angel, Oeko-Tex a mnoho dalších.

Se společností Abena se automaticky podílíte na šetrnosti k přírodě – a to je snaha, kterou lze dokumentovat!