getimage.ashx

Společnost Abena byla založena v Dánsku v roce 1953. Abena je zároveň výrobcem i distributorem nejen produktů pro zdravotní péči, ale i dalších produktů ze stejné oblasti. Sídlí v jížním Dánsku ve městě Aabenraa. Společnost Abena Group má zastoupení po celém světě a dodává více než 25.000 výrobků ve více než 6é zemích světa.

Sortiment je především z oblasti inkontinence a zdravotnických řešení, ale také zahrnuje širokou škálu souvisejících výrobků, jako jsou dětské pleny a potřeby, ochranné oblečení, rukavice, nakládání s odpady, gastro servis, papír a úklidové prostředky. Naši zákazníci jsou domovy důchodců, nemocnice, inkontinenční kliniky, ordinace, spotřebitelé a celá řada podniků působících v různých souvisejících odvětvích.

 

ABENA A ZAMĚŘENÍ NA ŘEŠENÍ

V Abena jsme hrdí na to, nabídnout našim zákazníkům řadu vysoce kvalitních produktů, které patří mezi to nejlepší, co trh nabízí, zatímco současně pečujeme o životní prostředí včetně kompletní dokumentace, transparentnosti a odborné vedení logistiky. To usnadňuje našim zákazníkům, aby se nemuseli zaměřovat na legislativu, náklady na dopravu a dopad na životní prostředí a mohli se více soustředit na to, co potřebují.

Když obchodujete s Abenou, pracujete s kompetentním týmem lidí, kteří mají rozsáhlé zkušenosti v přizpůsobení řešení tak, aby řešení vyhovovalo vašim specifickým a individuálním potřebám. Věříme v dlouholeté partnerství a prostřednictvím našeho závazku k inovaci, efektivitě, čestnosti, otevřenosti a věrnosti, můžeme jít společné dlouhou cestu k získání Vaší důvěry.

ABENA VÁM POMŮŽEME RŮST

Našim posláním je, aby se váš život stal jednodušším pomocí komplexního řešení, které vám pomůže překonat konkrétní výzvy. Snažíme se překonat očekávání – co se týká produktů, služeb a podpory – které vám pomohou vyniknout v tom, co děláte.

Modrá značka Abena má být považována za známku kvality, ručíme za každý dodaný výrobek a jeho výrobu. Značka je symbolem pro základní hodnoty na kterých je naše podníkání založeno. Tyto hodnoty – transparentnost, flexibilita, sociální odpovědnost a dobrá obchodní etika – jsou vlastnosti naší firemní kultury a prostupuje všechny naše aktivity.

Pro vás to znamená, že se můžete vždy spolehnout na Abenu jako odpovědného, přizpůsobivého a profesionálního partnera, který má vše pod kontrolou, za všech okolností k vaší plné spokojenosti.

Těšíme se na spolupráci s vámi!