getimage.ashx-4
Distribuce Abena se koná v našem moderním high-tech logistickém centru v Aabenraa s kapacitou 44.000 paletových míst.

Kromě hromadného skladu palet, máme specifický sklad kartonů s prostorem pro 40.000 kartonů.
Dostáváme více než 2800 objednávek za den a odesíláme asi 30 kamionů na dánský trh a 40 – 50 kamionů do cizích zemí, a dále značné množství balíkové pošty. Většina objednávek jsou obvykle odesílány do 24 hodin po obdržení objednávky.

AUTOMATICKÉ UKLÁDÁNÍ A VYZVEDÁVÁNÍ

Veškeré zboží se automaticky uloží do paměti pomocí pásových dopravníků a jeřábů, které mohou zpracovávat zboží až do výšky 26 metrů. Počítačový systém rozhoduje, kam zboží bude uloženo, aby se využila naše kapacita optimálním způsobem.

AUTOMATICKÝ ROZDĚLOVACÍ SYSTÉM

Abena má cca. 23,000 čísel výrobků a různé pořadí profilů z palet a jednotek. Pracujeme s automatizovaným systémem třídění s 60 skluzy, kdy se zboží automaticky třídí na jednotlivé objednávky. Kapacita systému je 2000 kartonů za hodinu a až 400 objednávek za den.

ČISTÍCÍ MÍSTNOST

Zdravotnictví a pečovatelské články jsou uloženy a zabaleny v odděleném sterilního zařízení, kde má povolen vstup pouze vyškolený personál.
Tyto výrobky jsou zpracovány v 10ti individuálně sledovaných vertikálních výtazích, které všechny mají své vlastní, čisté prostředí a dodržují dané teploty.

„RUČNÍ SKLAD“ KARTÓNŮ

Kromě toho společnost Abena má ruční sklad pro otevřené kartony, který obsahuje omezený sortiment výrobků, odkud naši zákazníci mohou objednat malé množství, ménší než normální velikosti kartonu.

NEBEZPEČNÉ VÝROBKY

Zvládneme zpracovat zboží, které je klasifikovány jako nebezpečné. Skladování, balení a doprava se pak drží stanovených pravidel.