getimage.ashx-3

Vlastní výrobní závod Abena v Dánsku běží non-stop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Naše non-stop výroba nám umožňuje produkovat velké množství vysoce kvalitních inkontinenčních pomůcek a dětských plenek a udržujeme tak krok s neustále rostoucí poptávku. State-of-the-art výrobní závod Abena vyrábí v průměru 300-800 inkontinenčních a dětských plenek za minutu. To znamená, že Abena produkuje přibližně 4 miliony vysoce kvalitní podložek za den.

 

Skutečnost, že jsme spustili naše vlastní výrobní závody je výhoda pro naše zákazníky:

  • Vlastní výroba nám umožňuje odstranit všechny nákladné prostředníky, což nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům ten správný produkt za nejlepší cenu.
  • Jsme flexibilní a na základě potřeb našich zákazníků, jsme schopni rychle upravit nastavení na našich výrobních linkách na výrobu požadovaných produktů.
  • Máme hluboké znalosti našich produktů a jsme schopni vysvětlit všechny funkce v detailu, a tím pomoci našim zákazníkům najít správný produkt pro jejich potřeby.
  • Pro zachování konkurenční výhody společnost Abena neustále investuje do nejnovějších high-tech, inovativních strojů a výrobních linek. V tuto chvíli naše vlastní výrobní závody v Dánsku má 13 state-of-the-art, plně automatických výrobních linek a plně automatizované balicí stroje.

VLASTNÍ VÝROBNÍ ZÁVODY VE ŠVÉDSKU A FRANCII

Kromě vlastní produkce v Dánsku, Abena má také vlastní výrobní zařízení u našich dceřiných společností ve Švédsku a Francii, které pomáhají přidat do našeho sortimentu absorpční produkty.

FINESS HYGIENE AB – SWEDEN

Finess Hygiena byl součástí skupiny Abena od roku 1999. Švédská dceřiná společnost má na starosti vlastní výrobu jednorázových Abri podložek, které se používají například pro vyšetřovací lůžka a stoly, operační stoly, sanitky a podobné.

Finess Hygiena také vyrábí jednorázové bryndáčky Abena pro dospělé, které přicházejí bez i s kapsou.

Tyto bryndáčky jsou navrženy tak, aby splňovaly hygienickou ochranu a absorpci v souvislosti s jídlem.

Kromě toho Finess Hygiena produkuje tampóny a jednorázové ubrousky pro péči o pacienta, mytí a sušení.

ABENA-FRANTEX – FRANCE

Naše dceřiná společnost ve Francii se stala součástí Abena v roce 1992, ale absorpčních podložky pro společnost Abena yrábí už od roku 1984.

Abena-Frantex má na starosti vlastní výrobu Abri-Soft podložek s PE dolní vrstvy, chmýří, super-absorbentu (SAP) a netkaného povrchu.

Abri-Soft podložky se používají jako ochrana proti inkontinenci v posteli v domech s pečovatelskou službou a nemocnicích a jako podklad pro vyšetřovacích stoly a židle atd.

Stejně jako naše vlastní produkce v Dánsku, naše dceřiné podniky používají jen ty nejlepší, kvalitní suroviny pro výrobu produktů Abena. Dále, oba Finess hygieny a Abena-Frantex jsou vybaveny high-tech, state-of-the-art výrobní technologií, které zajišťují, že všechny výrobky vyráběné pro společnost Abena jsou stejně vysoce kvalitní!